НОВИНИ

Порошенко відреагував на підтримку ВР закону про нацбезпеку

Глава держави наголосив, що даний законопроект відкриває шлях до більш ефективної взаємодії з НАТО.
Президент України Петро Порошенко відреагував на прийняття Верховної Ради за основу проект закону про національну безпеку, подякувавши народним депутатам за дану підтримку. Про це він написав у Twitter.

 

"Вдячний парламенту за підтримку мого проекту "Закону про національну безпеку України". У першому читанні за цей важливий для країни документ проголосували 265 народних обранців", - написав Порошенко.

 

 

Крім того, глава держави наголосив, що даний законопроект відкриває шлях до більш ефективної взаємодії з НАТО.

 

Нагадаємо, 5 квітня Верховна Рада прийняла за основу проект закону 8068/П про національну безпеку України. Відповідне рішення підтримали 265 народних депутатів.

 

Раніше секретар Комітету Верховної Ради з питань безпеки і оборони, народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенко" Іван Вінник заявив, що проект закону "Про національну безпеку" до першого читання було доповнено декількома  поправками у частині про боротьбу з корупцією та фінансової безпеки держави. 

 

4 квітня Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони ухвалив постанову, яка надає можливість розглянути законопроект президента України про національну безпеку. Правку про правовий статус СБУ та здійснення парламентського контролю над правоохоронними органами зі спеціальними повноваженнями під стенограму буде вносити доповідач від імені голови держави як суб’єкта законодавчої ініціативи під час засідання.

 

Як повідомлялося, що 21 березня комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони не зміг провести засідання, на якому планувалось розглянути президентський законопроект про нацбезпеку через відсутність кворуму.

 

Напередодні у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони заявили про суттєві зміни у президентському законопроекті про нацбезпеку №8068.

 

Також президент України Петро Порошенко  вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

 

Відповідний документ визначає фундаментальними національними інтересами України є інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.