НОВИНИ

Укроборонпром розповів про нові броньовані машини «Атлет» українського виробництва

Нова машина призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів.

Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», розпочало серійне виробництво броньованих ремонтно-евакуаційних машин «Атлет». Про це повідомила прес-служба Укроборонпрому на сторінці у Facebook.


«Розроблена фахівцями «ХКБМ» машина призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів. «Атлет» дозволяє проводити евакуаційні операції та ремонт техніки у польових умовах» - зазначили в Укроборонпромі.

 

У концерні також розповіли, для виконання таких завдань «Атлет» обладнаний крановою установкою з вантажопідйомністю до 25 т, що дозволяє проводити заміну основних вузлів та агрегатів танка, включаючи башту та двигун. Для евакуації бойових машин «Атлет» обладнаний лебідкою з максимальною силою до 250 кН, якої достатньо для витягування основних бойових танків. А спеціальне обладнання дозволяє проводити буксування техніки на швидкості до 25 км/год.

 

 

1000-сильний двигун дозволяє розвивати «Атлету», що важить 46 т, швидкість до 70 км/год. Окрім того, він може перевозити до 1,5 т вантажу. Він оснащений зварювальним апаратом та іншим обладнанням, яке дозволяє проводити широкий комплекс робіт з відновлення боєздатності бронетехніки безпосередньо у польових умовах.

 

 

«Ця бойова машина значно посилить технічні можливості Збройних Сил України та забезпечить належний рівень боєготовності танкових підрозділів. Окрім того, БРЕМ «Атлет» має великий експортний потенціал, що дозволить дозавантажити виробничі потужності «ХКБМ» після виконання підприємством Державного оборонного замовлення», - підсумували в Укроборонпромі.
 

Раніше повідомлялось, що в Україні провели успішні вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 мм виробництва Державної акціонерної холдингової компанії "Артем".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.