НОВИНИ

Супрун відреагувала на рекомендацію комітету ВР щодо звільнення

Зазначається, що в.о. міністра охорони здоров'я відповіла на питання, чи збирається залишати посаду.

Виконувач обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що наразі не збирається залишати свою посаду. Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

 

Зокрема, очільниця прокоментувала інформацію, що Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення про її відставку.

 

"Я і моя команда розцінюємо цю ініціативу як оцінку ефективності старту реформи медицини. І я вдячна всім людям, які мені написали, які мене підтримували", - підкреслила вона.

 

Крім того, в.о. міністра наголосила, що отримала також "дзвінок підтримки від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана".

 

Нагадаємо, 3 квітня Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. У проекті постанови в якості причини вказано гостру суспільну напругу, яка виникла у зв’язку із зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості.  Таке рішення профільний комітет ухвалив після заслуховування звіту Супрун та її заступників. У своєму дописі у Facebook Богомолець назвала ряд своїх претензій до Супрун, серед яких зниження рівня вакцинації населення, зрив міжнародних закупівель ліків, зниження держфінансування лікування онкологічних та серцево-судинних захворювань та стрімке підвищення кількості медпрацівників, які виїжджають за кордон.

 

Як повідомлялося, помічник депутата Олега Ляшка Олег Богачов та мер Вишневого Ілля Діков пропонували виконувачу обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун хабар у вигляді квартири в житловому комплексі "Акварелі 2" у Вишневому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.