НОВИНИ

Комітет Ради рекомендував звільнити Уляну Супрун

В якості причини вказано гостру суспільну напругу, яка виникла у зв’язку із зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році

У вівторок, 3 квітня, Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

 

Про це повідомила глава профільного комітету, народна депутатка Ольга Богомолець на своїй сторінці у Facebook.

 

«Щойно Комітет ВР з питань охорони здоров’я більшістю голосів схвалив проект Постанови Верховної Ради України №5642 про звернення до Кабміну щодо звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров’я та висловив їй недовіру», - написала Богомолець.

 

Депутатка зазначила, що у проекті постанови в якості причини вказано гостру суспільну напругу, яка виникла у зв’язку із зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості.

 

Таке рішення профільний комітет ухвалив після заслуховування звіту Супрун та її заступників.

 

У своєму дописі у Facebook Богомолець назвала ряд своїх претензій до Супрун, серед яких зниження рівня вакцинації населення, зрив міжнародних закупівель ліків, зниження держфінансування лікування онкологічних та серцево-судинних захворювань та стрімке підвищення кількості медпрацівників, які виїжджають за кордон.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що помічник депутата Олега Ляшка Олег Богачов та мер Вишневого Ілля Діков пропонували виконувачу обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун хабар у вигляді квартири в житловому комплексі "Акварелі 2" у Вишневому.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.