НОВИНИ

У Мінсоцполітики розповіли, коли чекати зміни пенсійного віку

Повідомляється, що уряд запропонував нову диференційовану систему виходу на пенсію.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що пенсійний вік не підвищуватимуть ще принаймні 10 років. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

 

Рева переконаний, що проведена пенсійна реформа дозволила відтермінувати необхідність підвищення пенсійного віку ще на десятиліття.

 

«За прогнозами демографів, через 10 років нам доведеться знову повертатися до цього питання», - зазначив міністр.

 

У міністерстві повідомляють, що Міжнародний валютний фонд наполягав на підвищенні пенсійного віку для українців. Натомість урядом було запропоновано диференційовану систему виходу на пенсію в залежності від страхового стажу.

 

У міністерстві підкреслили, що цей механізм був розроблений в Україні та є інноваційним у світовій практиці.

 

«Якщо я працюю 35 років, я повинен мати можливість в 60 років піти на пенсію. А мій колега 15 років працює. Чому ми повинні з ним разом йти у 60 років? Я більше працював, а значить моя робоча сила більше зносилася, тому я повинен піти раніше, бо мій вік немічності раніше настає. А він не працював так інтенсивно – значить піде пізніше», - роз’яснив Рева.

 

Міністр також зазначив, що переконати МВФ у правильності такого підходу було не складно, адже спілкування відбувалося мовою цифр та розрахунків.

 

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що введена формула нарахування пенсій змінюватися не буде. 

 

  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.