НОВИНИ

У Варшаві прокуратура підтвердила звинувачення прокремлівського політика у шпигунстві для Росії

Розслідування проти лідера проросійської партії "Зміна" Матеуша Піскорського вже завершено, а термін його попереднього ув'язнення закінчується 7 травня 2018 року.

Варшавська прокуратура вперше підтвердила інформацію, що лідера проросійської партії "Зміна" Матеуша Піскорського звинувачують у шпигунстві на користь Росії та Китаю. Про це повідомляє польський портал niezalezna.pl.

 

Зокрема, така інформація з’являлась і раніше, але усе це було спекуляціями ЗМІ.

 

Зазначається, що польське Агентство внутрішньої безпеки затримало прокремлівського політика 18 травня 2016 року.

 

 

Читайте також: Томаш Пйонтек: "Поляки хочуть правди"

 

Так, розслідування щодо Піскорського веде мазовецьке відділення у справах організованої злочинності та корупції Національної прокуратури у Варшаві.

 

Наголошується, що розслідування проти політика вже завершено, а термін його попереднього ув'язнення закінчується 7 травня 2018 року.

 

Крім того, розслідування було продовжено до 27 червня 2018 року.

 

Нагадаємо, після окупації Криму, Матеуш Піскорський оголосив, що росіяни "не хочуть конфлікту, але вимагають поваги до своєї держави, яка втілює в життя амбітний проект євразійської інтеграції".Також він був постійним гостем телебачення РФ "Russia Today" та їздив на окуповану територію Східної України. Зокрема, він був спостерігачем на "виборах" у 2014 році в Криму та в "ДНР" і "ЛНР". СБУ визнала Піскорського персоною нон-ґрата в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.