НОВИНИ

У Порошенка анонсували новий законопроект щодо скасування декларацій для активістів

За словами Луценко, у БПП наполягатимуть на прозорій звітності громадських організацій.

Народний депутата від фракції "Блоку Петра Порошенко" Ірина Луценко повідомила, що у Верховній Раді буде розроблено новий законопроект щодо скасування електронного декларування для активістів. Про це у вівторок, 3 квітня, пише РБК-Україна.

 

"Ми будемо переконувати наших міжнародних партнерів, що ми будемо розробляти наступний законопроект про скасування електронного декларування для активістів-фізичних осіб", – заявила Луценко.

 

За її словами, у БПП будуть наполягати на прозорій звітності громадських організацій, які отримують гранти від міжнародних організацій, направлені на підтримку боротьби з корупцією.

 

 "Яскравий приклад – розробка програмного забезпечення для НАЗК, яке повинно було фіксувати та перевіряти декларації. Компанія "Міранда" отримала від ПРООН кошти, але вимила  через фірми США близько 140 тисяч. Не поставлено НАЗК відповідних серверів, обладнання. Відповідно, НАЗК не отримало програмного продукту, який міг би перевірити цей мільйон декларацій",– заявила вона.

 

Крім того, нардеп зазначила, що стосовно відхиленого законопроекту буде створена робоча група.

 

"Я думаю, що якщо законопроект відхилений і відправлений суб’єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання. Я  думаю, що буде  така робоча група при президенті України. Ми не бачимо в ній жодних проблем", – додала вона.

 

Нагадаємо, 3 квітня Верховна Рада відхилила два законопроекти щодо скасування  обов'язкового декларування майна і доходів для антикорупціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.