НОВИНИ

Тука пояснив, чому МінТОТ не може розпочати виплати звільненим з полону

За його словами, міністерство досі не отримало відповідні списки.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що відомство не розпочало виплати грошової допомоги, бо досі не отримало списки визволених заручників.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час круглого столу на тему: "Насильство та тортури на окупованому Донбасі: покарання невідворотне", розповідаючи про роль неурядових громадських організацій у документуванні злочинів Росії проти України, починаючи з 2014 року.

 

"Минулого понеділка Служба Безпеки публічно відзвітувала, що в наше міністерство передала перелік із 72 осіб. На підставі цього переліку громадян ми можемо почати робити виплати їм. Але, на вчорашній вечір, ще досі ми цього переліку не отримали", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 3 квітня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив про ідентифікацію 1,5 тис. кадрових військових РФ, які захоплювали Крим та ще декілька десятків тисяч, які воювали на Донбасі. 

 

Як повідомлялося, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що у середу, 4 квітня, група депутатів Національних зборів Франції відвідає Краматорськ. Українська сторона сподівається, що французькі депутати зустрінуться з головою Донецької області Павлом Жебрівським.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.