НОВИНИ

Аваков відреагував на звинувачення Слідкому РФ

Глава МВС прокоментував відкриття проти нього кримінального провадження.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи звинувачення Слідчого комітету Росії щодо перешкоджання росіянам при голосуванні на виборах президента РФ, заявив, що він радий служити українському народу.

 

"Служу українському народу!", - написав глава МВС у Twitter.

 

 

Нагадаємо, 3 квітня Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова через перешкоджання росіянам при голосуванні на виборах президента РФ. Про це у вівторок, 3 квітня, повідомляє прес-служба СК Росії. Провадження порушене за п. "В" ч.2 ст.141 КК РФ.

 

У СК Росії заявили, що Аваков "давав вказівки підлеглим по службі працівникам МВС України, що забезпечує охорону і безпеку російських дипломатичних установ в Києві, Львові, Одесі та Харкові не пропускати на виборчі дільниці громадян РФ, які перебували на території України 18 березня 2018 роки для участі у виборах президента".

 

Як повідомлялося, 16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських виборах. Відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.