НОВИНИ

У Франції розпочався масовий страйк залізничників

Зазначається, що зараз на лінію виходить лише кожна п'ята електричка, рух поїздів далекого прямування TGV здійснюється зі значними перебоями.

У Франції працівники державної залізничної компанії у вівторок, 3 квітня, вийшли на масовий протест проти запланованої урядом реформи, яка позбавить залізничників низки пільг. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що французька залізниця працює зі значними перебоями.

 

Зокрема, профспілки виступають проти реформування держкомпанії "Національне товариство залізниць" (SNCF).

 

"На лінію виходить в середньому лише кожна п'ята електричка, рух поїздів далекого прямування TGV здійснюється з ще більш сильними перебоями", - йдеться у повідомленні.

 

Так, працівники наголосили, що після кожних трьох днів роботи буде проводитися дводенний страйк.

 

У свою чергу, страйки, залежно від прогресу переговорів між профспілками та керівництвом компанії, можуть тривати до 28 червня. 

 

Водночас Департамент консульської служби МЗС України повідомив, що у разі екстреної ситуації через страйки у Франції українці вовинні звертатися телефоном до консула.

 

"У Франції розпочинається страйк профспілок працівників залізничного транспорту, авіакомпанії Air France, енергетиків. Консул +33143060737", - йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 8 листопада 2017 року у Каталонії  розпочався страйк, через яких низка доріг у регіоні були заблоковані. Зазначається, що організатором страйку виступила профспілка Intersindical-CSC. Офіційною причиною страйку було розширення трудових прав, але сепаратистські партії закликали своїх прихильників вийти на захист ув’язнених каталонських політиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.