НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

В урядовому кварталі Києва проходить марш націоналістів

Колона мітингувальників простяглася від будівлі Кабміну до Верховної Ради.

У Києві у вівторок, 3 квітня, проходить акція, на яку зібралося більше трьох тисяч представників націоналістичних організацій, які вимагають деолігархізації України. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

 

Колона мітингувальників простяглася від будівлі Кабміну до Верховної Ради.

 

Акцію проводять представники ВО "Свобода", "Правий сектор" та "Національний корпус". У руках мітинагарі тримають червоно-чорні та національні прапори, а також прапори з партійною символікою. Крім того, вони принесли з собою банери з написам: "За українське майбутнього без олігархів", "Чемонад, вокзал, Мальдіви" тощо.

 

 

Крім того, колону супроводжує поліція діалогу. Зазначається, що наразі акція проходить без сутичок.

 

Водночас представники "Свободи" назвали вимоги маршу.

 

"Наші вимоги до ВРУ: негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Вимоги до КМУ:висловити чітку позицію щодо Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, підтримати його та звернутися до ВРУ щодо негайного розгляду цих ключових ініціатив", – йдеться в повідомленні.

 

 

Крім того, вони окремо виголосили свої вимоги до президента Петра Порошенка.

 

"Вимоги Маршу до Президента  – підтвердити справами свої  публічні обіцянки щодо деолігархізації та зобов’язати фракцію «Блок Петра Порошенка» й коаліцію у Верховній Раді негайно внести на розгляд парламенту Антиолігархічний пакет докорінних перетворень і проголосувати за нього", – зазначається в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, економічний експерт Олександр Крамар повідомив, що досвід останніх років залишає дедалі менше сумнівів, що євробюрократія не здатна змусити олігархічні корумповані еліти України докорінно реформувати країну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.