НОВИНИ

Наслідний принц Саудівської Аравії визнав право Ізраїлю на існування

Зазначається, що Саудівська Аравія має релігійні побоювання щодо долі мечеті в Єрусалимі та прав палестинського народу.

Наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман заявив, що визнає право Ізраїлю на власну державу. Про це йдеться в інтерв'ю американського видання The Atlantic.

 

"Я вірю, що палестинці та ізраїльтяни мають право на те, щоб володіти власною землею. Але нам потрібно укласти мирну угоду, щоб забезпечити стабільність для всіх і встановити нормальні відносини у регіоні", - зауважив бен Салман. 

 

За його словами, Саудівська Аравія має релігійні побоювання щодо долі мечеті в Єрусалимі та прав палестинського народу.

 

"Ви знайдете багато євреїв у Саудівській Аравії, які прибувають з Америки, прибувають з Європи. Немає проблем між християнами та мусульманами та євреями", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 30 березня у секторі Газа унаслідок вогню ізраїльської армії загинули п’ятеро палестинців, близько 350 поранено.  Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я Палестини. Зазначається, що палестинці розбили п'ять таборів біля кордону з Ізраїлем для протесту, названого "Великим маршем повернення", очікувана тривалість якого - шість тижнів. Вони вимагають, щоб біженцям дозволили повернутися до будинків, які зараз знаходяться в Ізраїлі.

 

Як повідомлялося, 16 січня лідери Палестини проголосували за припинення визнання Ізраїлю, зокрема, вимагаючи "скасувати анексію Східного Єрусалиму".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.