НОВИНИ

У США розширили список терористів особливої категорії, проти яких введені санкції

До списку додали 7 осіб, чию діяльність пов'язують з терористичною організацією Lashkar e-Tayyiba.

Офіс контролю за іноземними активами  Міністерства фінансів США додав до списку терористів особливої категорії сім осіб, проти яких введені відповідні санкції.  Про це йдеться в офіційному повідомленні, поширеному в понеділок американським Мінфіном.

 

Усі семеро осіб є уродженцями Пакистану, чия діяльність пов'язується з місцевою терористичною організацією Lashkar e-Tayyiba.

 

Відомо, що  це угрупування було сформоване в 1980-х роках та несе відповідальність, у тому числі, за міжнародний теракт у листопаді 2008 року в Мумбаї, Індія. Тоді від атаки терористів загинули 166 осіб, включаючи шість громадян США. Впродовж останніх років члени цієї організації вбили десятки військових індійських сил безпеки та цивільних осіб.

 

Через те, що організація постійно переховується та змінює свої назви, Держдеп США вніс уточнення до списку санкцій, до яких включив інші назви цієї організації - Milli Muslim League, а також Tehreek-e- Azadi-e Kashmir.

 

У Держдепі зауважили, що ці зусилля спрямовані на те, щоб позбавити терористичну організацію ресурсів, необхідних для планування та проведення подальших терактів.

 

Нагадаємо, раніше Сполучені Штати Америки ввели санкції щодо семи пакистанських компаній за підозрою у ядерній торгівлі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.