НОВИНИ

СК Росії назвав ймовірну причину масштабної пожежі у Кемерово

За версією слідства, загорання виникло в батутному центрі і звідти дуже швидко поширилось на всю будівлю.

Слідчий комітет Російської Федерації вважає найбільш вірогідною причиною пожежі в Торговому центрі «Зимова вишня» у російському Кемерово коротке замикання у батутному залі. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на СК.

 

Повідомляється, що Слідчий комітет поширив відеозапис, в якому глава відомства Олександр Бастрикін в ході робочої поїздки в Кемерові обговорює з підлеглими проміжні підсумки розслідування і версії трагедії.

 

"Імовірно, може бути коротке замикання", - зазначив один із підлеглих Бастрикіна.

 

За версією слідства, пожежа виникла в батутному центрі і звідти дуже швидко поширилась на всю будівлю.

 

Зазначається, що у дитячому комплексі слідчі виявили  кабелі високої напруги, прокладені через весь зал, а це порушення «всіх правил».

 

Очевидці розповіли слідчим, що «пучок електричних проводів звисав практично над ванною з м'якими кубиками".

 

Один з підлеглих повідомив главі СК, що найбільшу групу загиблих знайшли перед зачиненими дверима кінозалу, але другі двері були відчинені. Вони померли від отруєння продуктами горіння.

 

"За однією з версій, дорослі і діти, які дивилися мультфільм в цьому кінозалі, заткнули всі щілини від диму і чекали, коли їх врятують. Саме так рекомендують діяти в інструкції, але саме очікування рятувальників обернулося для них смертю", - повідомили в СК.

 

Родичі загиблих і постраждалих під час зустрічі з Бастрикіним попросили оцінити дії пожежних.

 

На їхню думку, пожежники мали шанс врятувати людей, але не відкрили двері в кінозалі. У зв’язку з цим Бастрикін доручив слідчим проаналізувати ці скарги.

 

Як повідомлялось, центральний райсуд у місті Кемерово заарештував начальника Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровської області Танзілію Комкову, обвинувачену за статтею "зловживання посадовими повноваженнями".

 

 Нагадаємо, 25 березня внаслідок пожежі у Торговому центрі "Зимова вишня" у російському Кемерово за останніми даними загинули  64 людини. У будівлі ТЦ два з трьох кінозалів обрушилися  з  четвертого на третій  поверх. Відомо, що серед загиблих багато дітей.

 

Згодом повідомлялося, що стали відомими подробиці загибелі людей в кінотеатрі у Кемерово.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.