НОВИНИ

У Білому домі підтвердили обговорення зустрічі Трампа та Путіна

Повідомляється, що проведення візиту планували у кількох потенційних місцях.

В Білому домі підтвердили, що незабаром може відбутися зустріч президента Сполучених Штатів Америки  Дональда Трампа і президента Російської Федерації Владіміра Путіна. Про це заявила речниця адміністрації американського президента Сара Сандерс, передає прес-служба адміністрації Трампа.

 

«Як підтвердив сам президент 20 березня через кілька годин після його розмови з президентом Путіним, вони обговорювали двосторонню зустріч у «недалекому майбутньому» у кількох потенційних місцях, зокрема і в Білому домі. У нас немає чого до цього додати», - йдеться у повідомленні.

 

Заяву оприлюднили після того, як радник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що президент США під час телефонної розмови запросив Путіна відвідати Білий дім.

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп запропонував російському президенту Владіміру Путіну провести зустріч у Білому Домі.

 

Раніше стало відомо, що президент США Дональд Трамп після телефонної розмови з російським колегою Владіміром Путіним заявив, що планує зустрітись у найближчому майбутньому із російським президентом.