НОВИНИ

В ЄС вирішили виділити 180 млн євро на допомогу біженцям у Греції

Кошти, зокрема, будуть виділені для програми «Надзвичайна підтримка інтеграції та проживання».

Європейська комісія у понеділок, 2 березня, оголосила про виділення 180 млн євро на проекти з термінової підтримки біженців у Греції.

 

Про це повідомила прес-служба Єврокомісії.

 

Зазначається, що кошти, зокрема, будуть виділені для програми «Надзвичайна підтримка інтеграції та проживання» (ESTIA). 

 

«Наші гуманітарні програми для біженців в Греції є ясним і голосним сигналом про європейську солідарність. Наша програма ESTIA досягає реальних результатів, щоб змінити життя людей на краще. Особливу подяку  віддаємо грецьким громадянам та мерам, які привітали біженців у своїх муніципалітетах з великим співпереживанням і турботою», - зазначили у Єврокомісії.

 

Відомо, що ESTIA є найбільшою програмою з підтримки ЄС в Греції, яка розпочалась у липні 2017 року разом з Агентством ООН з питань біженців, і працює у відповідності з політикою грецького уряду за межами таборів.

 

У рамках програми вже створили понад 23 000 місць для проживання в містах та склав схему надання грошової допомоги, яка обслуговує більше 41 000 біженців та тих хто потребує притулку.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що управління Верховного комісара ООН у справах біженців звернулося до різних країн світу з проханням прийняти мігрантів. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.