НОВИНИ

У Міноборони назвали кількість загиблих унаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах на Донбасі

За словами Комісарова, на теперішній час Україна є однією з найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами держав в світі.

На Донбасі з 2014 року внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах загинуло щонайменше 2 558 цивільних осіб. Про це в понеділок, 2 квітня, повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності полковник Максим Комісаров.

 

"З 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року загинуло щонайменше 2 558 цивільних осіб, з них 242 дітей. В критичному стані знаходяться об’єкти інфраструктури, оскільки доступ до пошкоджених обстрілами об’єктів часом неможливий через забруднення снарядами, які не вибухнули та саморобними вибуховими пристроями", – наголосив він.

 

Водночас, за словами Комісарова, на теперішній час Україна є однією з найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами держав в світі.

 

"Найбільш складна ситуація склалася на сході України де вибухонебезпечні предмети, призводять до загибелі та травмування людей", – додав він.

 

Нагадаємо, глава делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліманн заявив, що, за даними з відкритих джерел, на Донбасі з 2014 року кількість загиблих від вибухових пристроїв та снарядів, що не розірвалися, складає понад 600 осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.