НОВИНИ

В Україна стартувала кампанія щодо вибору лікаря – інфографіка

Для підписання декларації можна вибирати лікаря в будь-якому медзакладі, що надає первинну медичну допомогу.

В Україні в понеділок, 2 квітня, стартував перший етап медичної реформи, а саме –  вибір лікаря первинної медичної допомоги в рамках кампанії "Лікар для кожної сім'ї".

 

 

Так, українці мають підписати декларації з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром. На основі цих документів пацієнта закріплять за конкретним лікарем, який буде одержувати оплату в залежності від кількості пацієнтів, а нарахування оплати за цим принципом почнеться з липня.

 

Передбачається, що з початком медичної реформи суттєво збільшаться доходи сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів.  При цьому терапевт зможе обслуговувати не більше 2 тис. пацієнтів, сімейний лікар – 1,8 тис., педіатр – 900.

 

Для підписання декларації можна вибирати лікаря в будь-якому медзакладі, що надає первинну медичну допомогу.  

 

Для підписання декларації необхідно при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Для дітей до 14 років необхідно свідоцтво про народження. Кампанія з підписання декларацій з лікарями безстрокова.

 

Нагадаємо, 28 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.