НОВИНИ

Янукович вважає прийнятним перехід на розрахунки в рублях

Президент Віктор Янукович вважає прийнятним перехід на розрахунки в рублях за російські енергоносії при зниженні їх вартості. Про це він сказав журналістам у Черкасах.

"Перегляд розрахунків за газ України й Росії в рублевому еквіваленті - це для нас питання цілком прийнятне. Ми можемо піти цим шляхом, але ми вважаємо, що наші партнери російські при цьому повинні застосувати понижуючий коефіцієнт до ціни", - сказав Президент.

Янукович зазначив, що питання переходу на розрахунки в рублях буде обговорюватися на найближчих переговорах, а зараз ним займаються експерти газової галузі й національні банки.

Президент у черговий раз підкреслив, що діюча ціна на газ є надмірно високою й висловив думку, що перехід на розрахунок у рублях може бути економічно виправданий.

Нагадаємо, в 1 кварталі ціна імпортного газу становила 264 долари за тис. куб м, а в 2 кварталі становить 296 доларів за тис. куб м.

Нагадаємо також, що в четвер, 20 квітня, виступаючи в Держдумі, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що Україна просить Росію перевести в рублі розрахунки за енергоносії.

Народний депутат, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк вважає, що «газові» рублі заведуть Україну в новий СРСР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.