НОВИНИ

Російська агресія в Сирії. Стала відома кількість загиблих мирних жителів від авіаударів РФ

У Сирії за 2,5 роки втручання Росії у збройний конфлікт загинули понад 7 тисяч мирних жителів, серед них майже 2 тисячі дітей.

У Сирії за 2, 5 роки втручання Росії у збройний конфлікт загинули понад 7 тисяч мирних жителів. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу дотримання прав людини

 

Варто зазначити, що жертв - майже 2 тисячі дітей і понад тисяча жінок та більш як 4,5 тисячі чоловіків.

 

Окрім цього, під час повітряних атак російські військові використовують ракети, що містять суміш алюмінію з оксидами деяких металів, яка після вибуху снаряда горить три хвилини.

 

Нагадаємо, 29 березня президент США Дональд Трамп повідомив, що Штати припинять свою військову присутність у Сирії "дуже скоро". За словами американського президента про ситуацію в арабській країні тепер має подбати хтось інший.

 

Як повідомлялося, 23 березня у заблокованій Східній Гуті внаслідок авіаудару армії Башара Асада у бомбосховищі згоріли 37 осіб. За словами представників управління сил цивільного захисту Східної Гути, авіаудар відбувася в районі Арбін, якому авіація застосувала запальні бомби. Переважна кількість загиблих – жінки та діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.