НОВИНИ

Хуг заявив про план ОБСЄ відкрити в зоні АТО нові патрульні бази

Зазначається, що бази планують відкрити в Докучаєвську, Новоазовську і Амвросіївці.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ під час брифінгу заявив про  заплановане відкриття нових передових патрульних баз у містах на території так званої "Донецької народної республіки". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

Зазначається, що місія планує розмістити дані бази поблизу ділянок кордону з Росією.

 

"Ми плануємо відкривати нові передові патрульні бази у двох районах поблизу лінії зіткнення, наприклад у Докучаєвську, там, де нам надають підтримку збройні формування. Але ми також плануємо відкрити передові патрульні бази поблизу неконтрольованих ділянок кордону з Російською Федерацією в таких населених пунктах, як Новоазовськ та Амвросіївка", - відзначив він.

 

За його словами, стосовно даних двох населених пунктів СММ ОБСЄ досі не отримала однозначної відповіді від Донецька про те, чи готові вони надати місії відповідну підтримку для відкриття у цих пунктах передових баз.

 

"Збройні формування самі просять, щоб місія висвітлювала повну картину, але якщо вони не надають нам повний доступ, то про яку повну картину може йтися?", - підкреслив він.

 

Наголошується, що СММ ОБСЄ не зможе показати повну картину, доки обмежуватиметься доступ.

 

"Ми підтримуємо постійний зв'язок зі збройними формуваннями в тому, що стосується безпеки наших спостерігачів. У наших звітах ми висвітлювали інциденти, коли ми стикаємося з випадками втручання в нашу роботу з боку збройних формувань. Але після цих інцидентів із ними проводиться розгляд", - додав Хуг.

 

Крім того, перший заступник голови СММ ОБСЄ висловив сподівання, що "шляхом цього діалогу кількість таких інцидентів знизиться".

 

Нагадаємо, 16 березня перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александр Хуг показав фото бойовиків, які стріляють по безпілотниках ОБСЄ. За його словами, незважаючи на зниження рівня насильства, бойові навчання можуть свідчити про наміри до відновлення російської агресії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.