НОВИНИ

Адвокат звернувся у листі до Путіна із закликом обміняти Сущенка

За словами адвоката, вирішення проблеми українських політв'язнів чекають як в Україні, так і в Росії.

Марк Фейгін, адвокат українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка,звернуся  у листі до російського президента Владіміра Путіна та попросив про обмін українського журналіста.

 

Лист адвокат оприлюднив у четвер, 29 березня, на своїй сторінці у Twitter.

 

 

"Можливий обмін Романа Сущенка на когось із громадян Росії, притягнутих до кримінальної відповідальності в Україні, який став би дійсно своєчасним виходом і продемонстрував би прихильність вищого керівництва Росії до вирішення проблеми українських політв'язнів. Багато цього чекають, як в Україні, так і в Росії ", - написав Фейгін.

 

Також адвокат заявив, що як захисник він стикається зі штучними перешкодами у таких політичних справах.

 

"Через мої професійні заняття  часто  я і ряд моїх колег  піддаємося публічному тиску, висуванню надуманих звинувачень і іншим формам переслідування", - зазначив Фейгін у листі.

 

Як повідомлялося, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арештукраїнському журналісту Роману Сущенку.

 

Нагадаємо, Московський міський суд у вівторок, 27 березня, о 10.00 розпочав попередні слухання у справі щодо незаконно заарештованого у Москві українського журналіста Романа Сущенка. Згодом стало відомо, що Сущенко не визнав вину у повному обсязі. 

 

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

 

25 січня захист українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують в Росії, подав апеляційну скаргу на рішення суду про продовження арешту до 30 березня.

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.