НОВИНИ

UA|TV розпочав мовлення на окуповані Крим та Донбас

Трансляцію проводять з телевеж у Чонгарі та Волновасі.

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу. Про це повідомили на сайті Міністерства інформаційної політики.

 

Так, ТОВ "Телемережі України" розпочали трансляцію в тестовому режимі з телевежі в Чонгарі (Херсонська область). А концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення(РРТ)  включив UA|TV з телевежі у Волновасі(Донецька область).

 

«Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UA|TV на Крим та Донбас. І ми це зобов’язання виконаємо», - заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

 

За його словами, найближчим часом UA|TV почне мовити також і на Луганську область.

 

Як повідомив генеральний директор Концерну РРТ Петро Семерей, державний оператор виконує вчасно всі технічні завдання в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

 

 «Переконаний, що і надалі наша співпраця з Міністерством буде такою ж продуктивною, якою вона є з моменту мого призначення на посаду директора Концерну», - додав Семерей.

 

Генеральний директор ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Людмила Березовська зазначила, що основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні.

 

«Саме цього дуже не вистачає на перенасичених російською пропагандою територіях по лінії розмежування на Сході та на адміністративному кордоні з Кримом. Найближчим часом цю нішу разом з іншими українськими телеканалами буде заповнювати і UA|TV», - підкреслила вона.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо,що державний телеканал UATV розпочав мовлення кримськотатарською мовою для закордону і окупованого Криму.