НОВИНИ

"Нормандська четвірка" зробила спільну заяву щодо війни на Донбасі

Сторони "нормандського формату" закликали докласти більше зусиль з метою звільнення полонених відповідно до формули "всіх на всіх".

Президент України Петро Порошенко у четвер, 29 березня, на своїй сторінці у Twitter оприлюднив спільну заяву лідерів країн "Нормандської четвірки", де вони підтверджують відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах.

 

"У цьому зв'язку вони (лідери країн "Нормандської четвірки")  привітали домовленість щодо поновлення з 30 березня 2018 року режиму припинення вогню з нагоди Великодніх свят, досягнуту Тристоронньою контактною групою 26 березня 2018 року. Лідери підкреслили важливість її ретельного дотримання та забезпечення ефективного моніторингу і верифікації з боку СММ ОБСЄ", - йдеться у заяві.

 

Також на тлі успішного виконання звільнення близько 300 осіб 27 грудня 2017 року лідери країн "Нормандської четвірки" закликали докладати більше зусиль з метою звільнення решти відповідно до формули «всіх на всіх».

 

Нагадаємо, 26 березня повідомлялося, що  тристороння контактна група та представники окремих районів Донецької та Луганської областей домовилися про припинення вогню з 00:01 30 березня. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.