НОВИНИ

Олександр Крамар: Україна все ще дуже далека від деколонізації в економічній сфері

Є небезпека, що в тих сферах, у яких відбуватиметься подолання неоколоніальної залежності від Росії, формуватиметься залежність уже від інших країн.

Нинішня Україна все ще дуже далека від деколонізації в економічній сфері, за окремими напрямами вона ще й не починалася. Про це на сторінках Тижня пише економічний експерт Олександр Крамар.

 

Водночас, за його словами, є небезпека, що в тих сферах, у яких відбуватиметься подолання неоколоніальної залежності від Росії, формуватиметься залежність уже від інших країн. Через такий шлях свого часу вже пройшло чимало колишніх колоній, які, вийшовши із залежності від старих колоніальних імперій, просто перейшли в неоколоніальний стан стосовно нових метрополій.

 

 

Натомість, зауважує Крамар, дуже невеликій частині вдалося вирватися й досягнути успіху в реальній економічній деколонізації, яка створила передумови для їхньої економічної та політичної суб’єктності й зростання.

 

«Саме цей шлях має бути пріоритетом для України, хоч він об’єктивно значно складніший, ніж просто зміна господаря», - пише експерт.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.