НОВИНИ

Мей та Меркель домовилися про спільне протистояння посиленню агресії РФ

Зазначається, що мрем'єр-міністр Британії подякувала канцлеру Німеччини за підтримку та солідарність після хіматаки на екс-розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки у Солсбері.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей і канцлер Німеччини Ангела Меркель у середу, 28 березня, під час телефонної розмови обговорили важливість продовжувати протистояння посиленню російської агресії. Про це йдеться в офіційній  заяві речника британського уряду.

 

Зазначається, що Тереза Мей подякувала Ангелі Меркель за сильну підтримку та солідарність після хімічної атаки на екс-розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у Солсбері.

 

"Канцлер і прем'єр-міністр погодилися з необхідністю продовжувати спільну роботу, щоб протистояти посиленню російської агресії", -  йдеться  у повідомленні.

 

Крім того, очільники також обговорили оголошене США тимчасове звільнення країн Євросоюзу від тарифів на сталь та алюміній і важливість ядерної угоди з Іраном.

 

Нагадаємо, 28 березня президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей обговорили важливість ліквідації шпигунських мереж Росії у зв'язку з хіматакою на колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочку. 

 

Як повідомлялося, 27 березня під час телефонної розмови президент США Дональд Трамп обговорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель спільну реакцію на застосування Росією хімічної зброї в Солсбері. Крім того, раніше Трамп провів телефонну розмову зі своїм французьким колегою Еммануелем Макроном, у ході якої сторони обговорили рішучу відповідь на застосування Росією отруйної речовини для отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки на території Великої Британії.

 

 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.