НОВИНИ

У Informnapalm розповіли про працівника Міноборони Чехії, який публічно підтримує РФ

За даними волонтерів, Лубомір Ч. дбає про кіберзахист оборонного відомства та безпеку комп’ютерів, що містять дані, важливі для НАТО.

Працівник Міністерства оборони Чехії Лубомір Ч., у обов’язки якого входить захист комп’ютерної техніки відомства від кіберзагроз, публічно захищає дії Росії та виправдовує радянську окупацію Чехословаччини в серпні 1968 року. Про це в середу, 28 березня, повідомляє Міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm.

 

"Лубомір є цивільним працівником Міністерства оборони Чехії. Він дбає про його кіберзахист та безпеку комп’ютерів, що містять дані, важливі для НАТО. Та знає про те, як ці дані захищаються", – йдеться в повідомленні.

 

За даними волонтерів, у чеському Міноборони він працює з 1992 р., коли закінчив Військову академію.

 

"Зі світом переконань Лубоміра Ч. можна ознайомитись у фейсбучній групі «Чехословацькі військові запасу проти війни, планованій командуванням НАТО» (Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO). Групу створено після анексії Криму, її члени відкрито виступають на боці Кремля та критикують Захід. Та переконують один одного в тому, що наближається війна, в якій вони стрілятимуть на боці Росії", – додали в Informnapalm.

 

 

Зазначається, що групу "Чехословацькі військові запасу" згадуються в звіті Міноборони Чехії про екстремізм.

 

"В одному з постів у групі (якого на Facebook публічно не видно), Лубомір Ч. пише про те, що «цілком поділяє їхні думки» та присягав на вірність Чеській Республіці, а не «якомусь агресивному пакту» (про НАТО – Ред.)", – наголошується в повідомленні.

 

Крім того, волонтери заявили, що у вересні 2017 року Лубомір Ч. стверджував, що НАТО готується воювати з Росією.

 

"Депутатів Європарламенту, що голосували за квоти прийому біженців, Лубомір Ч. називає «звичайними смердючими пацюками», які «отримають по заслугах». В інциденті, коли на президента Земана під час виборів накинулася напівгола українка, звинувачує «банду огидних виродків – так званих гавлоїдів»", – зазначається в Міжнародному розвідувальному товаристві.

 

Згідно з повідомленням, нещодавні протести проти урядів Андрія Бабіша в Чехії та Роберта Фіцо в Словаччині працівник Міноборони вважає "антиконституційним путчем сил тиску, що маскується під різними штучно створеними приводами". Волонтери додають, що він пропонує діяти відповідно до статті 23 "Переліку основних прав та свобод", стаття яка виправдовує опір проти спроб демонтувати демократичний лад, якщо конституційні органи паралізовано та законні засоби є незастосовними.

 

Водночас у оборонному відомстві Чехії, на питання місцевого видання Aktuálně.cz, заявили, що "приватні переконання працівника не поділяють та засуджують".

 

"Лубомір Ч. пройшов перевірку на ступінь "Секретно" – другий найвищий у Чехії. Фахівці, до яких звернулася редакція Aktuálně.cz, вважають його працевлаштування в Міністерстві оборони ризиком для безпеки. Коротше кажучи – тому, що він може полегшити проникнення в мережі Міністерства оборони", – повідомляють у Informnapalm.

 

Нагадаємо, 5 березня в Чехії тисячі людей вийшли на демонстрацію через призначення депутата-комуніста Зденека Ондрачека головою комісії з генеральної інспекції сил безпеки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.