НОВИНИ

Волкер розказав, коли приїде на Донбас

Спецпредставник Держдепу США зазначив, що хоче побачити зону конфлікту з українського боку.

Спецпредставник Держдепу Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер розповів, що відвідає Донбас у кінці квітня – на початку травня.

 

Про це він заявив в інтерв'ю "Голосу Америки".

 

"Я відвідаю східну частину країни, щоб побачити зону конфлікту з українського боку. Хочу зустрітися з українськими колегами в Києві. Але до того дуже хотілося б почути відповідь від Росії, щоб розуміти, про що ми можемо говорити. В будь-якому випадку дуже важливо тримати увагу на цьому конфлікті, тому що там досі відбувається гаряча фаза війни", - наголосив Волкер.

 

Загострення бойових дій на Донбасі Волкер пов'язує з особливостями українського конфлікту, який має тенденцію періодично посилюватись та згасати.

 

"Ця тенденція триває роками. Раніше цього року і в лютому минулого року був дуже поганий період. Режим припинення вогню зовсім не виглядав як припинення вогню. У вересні зменшилась кількість порушень режиму припинення вогню, але пізніше восени обстріли знову посилились. Ця тенденція залишається. Кілька останніх тижнів було насправді трохи кращими, але зараз знову напруга збільшується", - пояснив спецпредставник Держдепу США.

 

Також Волкер розповів про підготовку до ймовірної зустрічі президентів США та Росії у найближчому майбутньому.

 

Він додав, що задоволений тим, як Захід підтримує Україну.

 

"Я задоволений тим, як розвивається позиція Заходу. Але я не задоволений тим, що ми не бачимо відповідних кроків від Росії", - підкреслив Волкер.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив про намір відвідати схід України найближчим часом. Проте тоді американський дипломат відзначив, що дату відвідин поки не визначили.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.