НОВИНИ

У КВУ назвали лідерів фракцій Ради, які пропустили 90% голосувань – інфографіка

За даними Комітету виборців, найчастіше голосували лідери фракцій "Народний фронт" та БПП.

Комітет виборців України повідомив, що лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко пропустили 90% голосувань Верховної Ради в березні. Про це в вівторок, 27 березня, повідомляє прес-служба КВУ.

 

Зазначається, що  за місяць відбулося 15 пленарних засідань, на яких було проведено 399 голосувань

 

"Упродовж березня Юрій Бойко та Юлія Тимошенко взяли участь лише в 6% та 8% голосувань відповідно. Співголова фракції «Опозиційний блок» проголосував (натиснув «за», «проти», «утримався») 25 разів, лідер ВО «Батьківщини» – 32 рази із 399 можливих", – йдеться в повідомленні.

 

 

Водночас у КВУ зазначили, що Тимошенко була відсутня в залі парламенту при голосуванні за притягнення до кримінальної відповідальності, надання згоди на затримання та арешт Надії Савченко.

 

"При цьому лідер «Батьківщини» зазначила, що перебувала на момент голосувань у закордонному відрядженні. Однак відповідно до інформації на веб-сайті ВРУ політик пропустила пленарне засідання 22 березня «з невідомих причин»", – наголосили в комітеті.

 

Крім того, за даними КВУ, Бойко офіційно перебував на момент голосувань щодо Савченко в парламенті, однак участі в них не брав. Крім того, він не голосував щодо постанови Ради про невизнання легітимності виборів президента РФ в окупованому Криму.

 

"Показово, що Юрій Бойко ігнорував голосування ВР, попри те, що був письмово зареєстрований на всіх 15 засіданнях. Юлія Тимошенко пропустила 9 засідань (6 – через хворобу, 3 – з невідомих причин)", – зазначається в повідомленні.

 

У КВУ також додали, що невисокі показники участі в голосуваннях також у Олега Ляшка – взяв участь у 61% голосувань. Згідно з повідомленням, він був зареєстрований на всіх, крім одного, засіданнях парламенту.

 

"Голова фракції «Самопомочі» Олег Березюк проголосував у 77% випадків, Максим Бурбак із «Народного Фронту» – 84%, Артур Герасимов із БПП – 94%", – заявили в КВУ.

 

Нагадаємо, у Верховній Раді сім депутатів жодного разу не проголосували під час засідань парламенту в березні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.