НОВИНИ

Німеччина відреагувала на домовленість про перемир'я на Донбасі

У МЗС Німеччини заявили, що домовленість відновити припинення вогню на Великдень є важливим сигналом.

Міністерство закордонних справ (МЗС) Німеччини привітало досягнення домовленостей Тристоронньої контактної групи щодо перемир'я на Донбасі. Про це  повідомляє прес-служба відомства.

 

"Це важливий сигнал, що конфліктуючі сторони на сході України домовилися відновити припинення вогню на Великдень. Договір набуде чинності у Страсну п'ятницю. Ми це вітаємо, тому що люди в зоні конфлікту не повинні зазнати великих страждань. Їм терміново потрібна скорочення бойових дій та стійке припинення вогню", - йдеться у заяві.

 

Крім того, МЗС Німеччини закликало всі сторони дотримуватися угоди і вжити подальших заходів для здійснення Мінських домовленостей.

 

"Тепер важливо дотримуватися режиму припинення вогню. Але також важливо, як ми постійно вимагаємо, що ситуація, нарешті, стабілізується конкретними кроками. До них відносяться виведення важкої зброї, згортання військ і розмінування", - додали в МЗС.
 

 

Нагадаємо, 26 березня Тристороння контактна група та представники окремих районів Донецької та Луганської областей домовилися про припинення вогню з 00:01 30 березня. Сторони відзначаючи важливість забезпечення миру та спокою для населення, враховуючи великодні свята.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.