НОВИНИ

Донецькі податківці знімуть про себе мультфільм. За сценарій заплатили 100 тисяч

Державна податкова адміністрація Донецької області обрала сценарій, за яким буде створено мультфільм про «славетні діяння податкового інспектора». Про це Тижню повідомили у прес-службі ДПА у Донецькій області.

Переможцем конкурсу на кращий сценарій дитячого мультфільму «Країна сплачених податків» стала письменниця з Біларусі Людмила Богданова (творчий псевдонім - Ніка Ракітіна).

Її робота під назвою «Про славетні діяння податкового інспектора Тараса Лелеко» одноголосно була визнана журі найкращою. Автору вручений подарунковий сертифікат на суму 100 тис.грн.

Ініціатор конкурсу заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко повідомив, що, як і було заплановано, за твором Людмили Богданової буде знятий мультфільм.

«У кожній країні свої методи виховання, проте, скрізь ставлення до сплати податків як до громадянського обов'язку виховується у громадян з раннього віку. Я радий, що ми також зробили важливий крок у цьому напрямку, і ручаюсь, що ми доведемо свою ініціативу до логічного завершення - знімемо і покажемо дітям цікавий мультфільм», - підкреслив Олександр Клименко.

Клименко додав, що у мультфільма вже є робоча назва - «Місто мрії». У творі білоруської письменниці головний герой - податковий інспектор - разом з дітьми рятує своє місто від лиходіїв-неплатників.

«Звичайно, твір автора буде доопрацьовано професійними сценаристами-мультиплікаторами. Ідея і колорит оригінального тексту ляжуть в основу майбутнього фільму. Це саме те, на що ми сподівалися, оголошуючи конкурс», - резюмував заступник голови ДПСУ. 

За його словами, офіційний трейлер і саундтрек до мультфільму будуть готові у червні, а повна версія (13 хвилин) - вийде у жовтні 2011 року. 

Нагадаємо, конкурс «Країна сплачених податків» стартував у грудні минулого року.

Як відомо, у березні Державна податкова служба України повідомила, що вирішила зняти про себе кіно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.