НОВИНИ

Активісти назвали нардепів, які не голосували на засіданнях Ради в березні — інфографіка

Рада в березні провела 15 засідань, на яких відбулося 399 голосувань.

У Верховній Раді сім депутатів жодного разу не проголосували під час засідань парламенту в березні. Про це повідомляє громадський рух Чесно.

 

"У березні 2018 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 10 днів, провела 15 засідань, на яких відбулося 399 голосувань. Згідно з інформацією з офіційного сайту Верховної Ради, 7 депутатів жодного разу не проголосували, із них за даними письмової реєстрації 5 були відсутні з невідомих причин", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, серед нардепів, які не голосували: Сергій Клюєв (позафракційний; В’ячеслав Константіновський (позафракційний); Олександр Онищенко (позафракційний); Дмитро Ярош (позафракційний); Євген Бакулін ("Опозиційний блок").

 

 

Крім того, як повідомляється, частина депутатського корпусу (198 депутатів) в березні пропустила понад 50% голосувань, із них 56 депутатів не взяли участь у понад 90% голосувань.

 

"У найбільшій кількості голосувань не брали участь народні обранці від фракцій "Воля народу" (83%) та "Відродження" (79,3%), у найменшій – депутати від "Самопомочі2 (взяли участь у 70,6% голосувань)", – йдеться в повідомленні.

 

За даними активістів, депутати часто не беруть участь у голосуваннях, при цьому перебуваючи у сесійній залі.

 

"Депутати від групи "Воля народу" пропустили близько 83% голосувань, хоча були відсутніми "лише" під час 26,4% голосувань. Найбільшу кількість голосувань березня не відвідали народні обранці з фракції "Батьківщина" (50,5%) та позафракційні депутати (34,4%)", – наголошується в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 6 березня Комітет виборців України повідомив, що в лютому 66 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.