НОВИНИ

Польща висилає чотирьох дипломатів Росії через отруєння Скріпаля

Раніше Петро Порошенко повідомив про видворення 13 російських дипломатів з України.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович повідомив, що Варшава висилає чотирьох російських дипломатів через отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки на території Великої Британії. Про це в понеділок, 26 березня, він заявив під час брифінгу.

 

"У жесті солідарності з Лондоном, після вбивства колишнього агента російської військової розвідки Сергія Скрипаля, Варшава видворила 4 російських дипломатів", - йдеться у повідомленні.
 

Нагадаємо, 26 березня Україна заявила про видворення 13 російських дипломатів через солідарність з Великою Британією щодо отруєння екс-шпигуна.

 

24 березня  Сполучені Штати Америки і до 20 країн Європейського Союзу заявили про намір видворити російських дипломатів через отруєння нервово-паралітичної речовиною "Новичок" колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у Солсбері. У процесі висилки візьмуть участь Франція, Німеччина, Польща, Ірландія, Нідерланди, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Данія і ще до дев'яти інших країн.

 

Як повідомлялось, 23 березня прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабиш заявив, що Прага може видворити кількох російських дипломатів на підтримку Великої Британії через хімічну атаку на колишнього шпигуна Сєргєя Скірапаля та його доньки у Солсбері. 

 

Також 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон призупиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Москви до отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки у Солсбері. 23 російські дипломати вже покинули Лондон.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.