НОВИНИ

У Мінську домовилися про перемир'я на Донбасі з кінця березня

Сторони відзначаючи важливість забезпечення миру та спокою для населення, враховуючи великодні свята.

Тристороння контактна група та представники окремих районів Донецької та Луганської областей домовилися про припинення вогню з 00:01 30 березня. Про це йдеться в заяві Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

 

"Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей, визнаючи позитивний вплив повторного підтвердження прихильності сторін режиму припинення вогню 2 березня 2018 року, відзначаючи важливість забезпечення миру та спокою для населення, враховуючи великодні свята, а також на основі раніше досягнутих угод і зобов'язань сторін,підтверджує свою повну прихильність всеосяжного, стійкого і безстрокового припинення вогню, починаючи з 30 березня 2018 року 00 год 01 хв. за київським часом", - зазначили в заяві.

 

Представники групи відзначили виняткову важливість прийняття і дотримання відповідних наказів про припинення вогню,  ефективного застосування дисциплінарних заходів у випадках порушень режиму припинення вогню. А також відмови від наступальних дій і розвідувальних операцій, незастосування вогню, включаючи вогонь у відповідь.

 

Крім того, група в черговий раз заявила про свою загальну та тверду прихильність до повного виконання Мінських угод.
 

Нагадаємо, за добу 25 березня бойовики російсько-окупаційних військ 44 рази відкривали вогонь по українських позиціях в районі проведення АТО, унаслідок чого один український захисник загинув, ще один воїн отримав бойову травму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.