НОВИНИ

Климпуш-Цинцадзе прокоментувала інформацію про згоду Путіна на міжнародну адміністрацію на Донбасі

В уряді переконані, що ця пропозиція Кремля базується на "фантастичних намірах і принципах".

Віце-прем`єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе 26 березня назвала інформацію про готовність президента РФ Владіміра Путіна погодитися на запровадження тимчасової міжнародної адміністрації на Донбасі за сценарієм Боснії чи Косова «маніпуляцією».

 

«Я вважаю, що в нас є велика кількість червоних ліній, які ні в якому разі не можемо собі дозволити перейти», - заявила вона на брифінгу «Актуальні виклики імплементації Угоди про асоціацію. Перебіг виконання плану заходів на 2018 рік».

 

.«І я повірю в щирість намірів Путіна як-небудь реально рухатися до мирного врегулювання на Донбасі тільки тоді, якщо ми перестанемо бачити всі ці маніпуляції, які відбуваються то із введенням миротворців на якихось абсолютно фантастичних умовах Кремля, чи-то тепер з тимчасовою адміністрацією. Знову ж таки, переконана, що абсолютно на фантастичних якихось намірах і принципах, які Кремль буде пропонувати», - додала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

 

Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що треба використовувати будь-яку можливість діалогу, але разом з тим не переходячи жодних тих червоних ліній, які існують.

 

Напередодні повідомлялося, що на Донбасі група спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапила під обстріл

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.