НОВИНИ

Київська школа економіки почала навчати бізнесу ветеранів АТО

Програма створена, щоб допомогти учасникам зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

У неділю, 25 березня, у Київській школі економіки відбувся запуск програми з підприємницької діяльності для ветеранів антитерористичної операції.

 

Програма створена з метою допомоги учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

 

Два з половиною місяці слухачі програми вивчатимуть основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, напишуть бізнес-план і презентують його перед журі. Три найкращі проекти отримають мікрофінансування.

 

Загалом програмою зацікавилось понад 150 ветеранів, з  яких за результатами співбесіди було відібрано перших 33 учасники та учасниці. Головним критерієм відбору є мотивація. Від кандидатів не вимагають наявності вищої освіти, досвіду роботи у відповідній сфері чи капіталу для початку бізнесу.

 

Цього року Київська школа економіки планує ще два набори на навчальну програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО. 

 

Раніше повідомлялося, що у Латвії навесні 2018 року планують відкрити центр соціально-психологічної реабілітації для ветеранів антитерористичної операції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.