НОВИНИ

InformNapalm підбив підсумки міжнародного успіху путівника "Донбас у вогні" – інфографіка

Статистика демонструє що, електронна версія книги п'ятьма мовами була завантажена понад 20 тисяч разів у 82 країнах світу.

Експерти з міжнародного розвідувального товариства InformNapalm підбили підсумки міжнародного успіху комплексного путівника для журналістів та членів спостережних місій в зоні конфлікту на Донбасі «Донбас у вогні. Путівник зоною конфлікту», який видали рік тому.

 

Метою проекту було сприяння кращому розумінню військової, гуманітарної та загальної ситуації на Сході України представниками журналістського, експертного, дипломатичного середовища, а також спостережних місій та міжнародних організацій.

 

 

За рік видання тричі додруковувалося. Перший додрук накладу був здійснений на замовлення МБФ «Відродження»; другий – для офісу віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; третій наклад – для 54 закордонних дипломатичних представництв України на замовлення Міністерства закордонних справ.

 

Статистика демонструє що, електронна версія книги 5 мовами була завантажена понад 20 тисяч разів у 82 країнах світу.

 

За рік презентації книги пройшли у різних містах України, а також в Естонії, Литві, Латвії, Німеччині, Австрії та США.

 

Путівник поширювали і під час міжнародних заходів, конференцій, круглих столів у Польщі, Словаччині, Чехії, Вірменії, Грузії, Білорусі, Росії, Сербії, Італії, Німеччині, Франції, Катарі, Швейцарії, Андорі, Ізраїлі, Македонії, Бразилії та Канаді.

 

На прохання Міністерства юстиції України матеріали видання були деталізовані авторами та оформлені по процедурі в якості доказів російської агресії на Донбасі для Європейського суду з прав людини в справі «Україна проти Росії (V)».

 

Частину друкованого накладу передано представникам Спеціального центру з питань контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Сході України для поширення під час спільних брифінгів з представниками СММ ОБСЄ та серед інших міжнародних гуманітарних організацій.

 

Крім того, книгу отримали американські сенатори та конгресмени, журналісти відомих закордонних видань, представники аналітичних центрів, міжнародних організацій, зокрема, НАТО, ОБСЄ, Ради Європи, Amnesty International, Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Представництва ООН в Україні.

 

До розповсюдження путівника долучились  державні органи України: офіс віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерство закордонних справ, Міністерство оборони, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики, РНБО, Служба безпеки України, Державна прикордонна служба, парламентський Комітет з питань національної безпеки та оборони України. Народні депутати поширювали путівник серед своїх зарубіжних колег під час Парламентської Асамблеї ОБСЄ у Відні та Андорі.

 

Друковані примірники отримали бібліотеки українських та закордонних вищих навчальних закладів, центральні бібліотеки України та Бібліотека Конгресу США. Посилання на матеріали книги містяться у низці українських та зарубіжних аналітичних матеріалів, статтях та книжках.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm спільно з  проектом "Іхтамнєт_м0209" оприлюднили інтерактивну карту щодо загиблих російських військових та найманців у Сирії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.