НОВИНИ

На кордоні з Данією Пучдемона затримала німецька поліція

За злочини, які інкримінують Карлесу Пучдемону, німецький кримінальний кодекс передбачає від 10 років позбавлення волі до пожиттєвого ув'язнення.

На кордоні з Данією поліція Німеччини затримала колишнього главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона. Про це повідомляє видання El Pais.

 

За словами адвоката Жауме Алонсо-Куевілляса, Карлеса Пучдемона затримали після полудня у федеральній землі Шлезвіг-Голштейн на підставі європейського ордеру на арешт, який видала Іспанія.

 

Варто зазначити, що за злочини, які інкримінують Пучдемону в Іспанії, німецький кримінальний кодекс передбачає термін від 10 років позбавлення волі до пожиттєвого ув'язнення.

 

На даний момент поліція Німеччини поліція проводить усі необхідні в рамках європейського ордеру на арешт перевірки.

 

Нагадаємо, 3 листопада 2017 року іспанський суд видав міжнародний європейський ордер на арешт Пучдемона і чотирьох його союзників, які не з'явилися на засідання Верховного суду в Мадриді. Влада Бельгії підтвердила отримання ордера.

 

Згодом, 5 грудня Іспанський Верховний суд ухвалив рішення про відкликання міжнародного європейського ордеру на арешт колишнього глави уряду Каталонії Карлеса Пучдемона та ще чотирьох екс-міністрів регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.