НОВИНИ

Росія планує збудувати міст до КНДР через Японське море

Обидві країни прагнуть мати більш близький торгівельний зв'язок зважаючи на те, що санкції проти них можуть зростати

Влада Російської Федерації планує збудувати міст до Корейської Народно-демократичної Республіки, якою має водний кордон по річці Туманна і по акваторії Японського моря. Про це повідомляє видання The Washington Post.

 

Обидві країни прагнуть мати більш близький торгівельний зв'язок зважаючи на те, що санкції проти них можуть зростати, як і військова напруга.

 

Представники Росії та Північної Кореї обговорили перспективу будівництва нового моста і вже цього тижня мають намір створити робочу групу з розробки нового сполучення.

 

Варто зазначити, що на разі країни більшість своїх операцій проводять через Китай.

 

Окрім цього, корейський міністр Ро Ту Чоль запропонував розширити існуючий "Міст дружби", який був відкритий у 1959 році і на разі є нерозвиненим залізничним сполученням. Але російський представник Олександр Галушка запропонував звести непостійний понтонний міст.

 

Нагадаємо, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в рамках кримінального провадження прокуратура АР Крим проводить екологічну експертизу щодо будівництва РФ так званого Керченського мосту, щоб ініціювати розслідування на європейському рівні. 

 

Раніше слідчі Прокуратури Автономної Республіки Крим проводили розслідування за фактом порушення правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу до півострова Крим через Керченську протоку. У прокуратурі зазначили, що різка зміна хімічного складу води стане причиною загибелі багатьох живих організмів. Також у Мін'юсті повідомили, що в Україні готують судові позови проти РФ через збитки, завдані будівництвом Керченського мосту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.