НОВИНИ

Стало відомо, коли завершиться комплектування підрозділів поліції Криму

За словами заступника глави Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, дане комплектування дозволить протидіяти силам, які запускаються спецслужбами РФ на територію материкової частини України.

Перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін під час зустрічі з першим заступником постійного представника президента в Автономній Республіці Крим Ізетом Гдановим заявив, що комплектування структурних підрозділів поліції Автономної республіки (АР) Крим буде завершено до кінця 2018 року. Про це повідомляє Департамент комунікації Нацполіції України. 

 

За його словами, поліція готова співпрацювати з представництвом президента в АР Крим у справі повернення півострова.

 

"Поліція готова надати різнобічну допомогу представництву (президента в АР Крим), особливо у діяльності, направленій на повернення Україні окупованих територій, а також у недопущенні проїзду на територію країни людей, які приїздять сюди з метою скоєння тяжких злочинів, диверсійних актів", - наголосив він.

 

 

Так, до кінця 2018 року планують завершити комплектування частини підрозділів, зокрема, патрульної поліції Криму. 

 

"Відтак комплектування поліцейських підрозділів дозволить ефективно протидіяти різноманітним правопорушенням, а також діяльності сил, які запускаються спецслужбами РФ на територію материкової частини України", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 27 січня голова Національної поліції України Сергій Князєв на річній підсумковій колегії МВС заявив, що запуск роботи нових підрозділів патрульної поліції “Крим” та “Севастополь” заплановано на 2018 рік. 

 

Раніше Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що в Україні створять поліцію превенції шляхом об'єднання двох поліцейських підрозділів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.