НОВИНИ

Маск видалив з Facebook сторінки Tesla і SpaceX через скандал з витоком даних

Проте винахідник продовжуватиме користуватися Instagram, що належить Facebook.

Винахідник Ілон Маск видалив з Facebook офіційні сторінки двох своїх компаній Tesla і SpaceX на тлі новини про витік інформації з соцмережі.

 

Глава SpaceX і Tesla видалив обидві сторінки після того, як до нього звернувся підписник у соцмережі Twitter.

 

“Що таке Facebook?”, — запитав Маск у пості в соцмережі. На що один з підписників запропонував йому видалити сторінку SpaceX.  Маск відповів, що навіть і не знав, що вона існує.

 

Через деякий час обидві сторінки були видалені. На час деактивації профілі мали більше, ніж 2 млн підписників.

 

Водночас Маск зазначив, що буде і надалі користуватися Instagram, що належить компанії Facebook.

 

Аргументувавши це тим, що Instagram в порядку до тих пір, поки залишається досить незалежним від Facebook.

 

Нагадаємо, Федеральна торговельна комісія (FTC) Сполучених Штатів Америки заявилапро перевірку компанії Facebook Inc. щодо можливих порушень укладеної з відомством угоди про конфіденційність. FTC має намір з'ясувати, чи соцмережа дозволяла скандальній британській аналітичній компанії Cambridge Analytica отримувати персональні дані користувачів. Cambridge Analytica проводила аналіз даних понад  51 млн громадян, які є користувачами Facebook. Комісія підозрює, що використані дані могли призначатися для президентської кампанії в США 2016 року.

 

Згодом президент Європейського парламенту Антоніо Таяні запросив засновника компанії Facebook Марка Цукерберга надати пояснення щодо ситуацію зі зловживанням персональними даними, до яких вдалася компанія Cambridge Analytica. За словами Таяні, засновник Facebook має пояснити, чи «використовувалися персональні дані європейців для маніпуляцій». 

 

Додамо, нещодавно Цукерберг вперше прокоментував ситуацію щодо витоку даних користувачів. Засновник Facebook наголосив, що цей скандал був порушенням довіри між Коганом, Cambridge Analtica та Facebook, а також між соцмережею та її користувачами.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.