НОВИНИ

Спільникам Лозінського дали від 4 до 9 років ув’язнення

Дніпровський районний суд Києва також позбавив волі трьох фігурантів у кримінальній справі, порушеній проти колишнього народного депутата України Віктора Лозінського за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника.

Зокрема, колишнього прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка засудили до 9 років позбавлення волі за скоєння злочинів, передбачених статтями 364 і 384 Кримінального кодексу, з конфіскацією майна і позбавленням права займати певні посади строком на 3 роки.

Також суд засудив колишнього начальника Голованівського райуправління міліції Михайла Ковальського до 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на 3 роки за скоєння злочинів, передбачених статтями 364 і 366 Кримінального кодексу.

Крім цього, суд засудив єгеря Голованівського лісництва Василя Перепелицю до 4 років позбавлення волі за скоєння злочинів, передбачених статтями 28, 263, 384 і 396 Кримінального кодексу.

Нагадаємо, колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського до 15 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

Таким чином, суд визнав Лозінського винним у скоєнні злочину, передбаченого пунктом 7 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу, а також статті 263 Кримінального кодексу, і призначив остаточне покарання у вигляді 15 років в'язниці.

Суд установив, що строк покарання для Лозінського починається з березня 2010 року.

28 березня Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання - довічне ув’язнення. Лозінський своєї вини не визнає.

Адвокат Лозінського Віктор Грицюк має намір оскаржити в Апеляційному суді Києва вирок Дніпровського районного суду Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.