НОВИНИ

Суд надав СБУ доступ до телефонних розмов Корчак з працівником АП

Правоохоронці перевіряють інформації про зловживання працівниками НАЗК та інших осіб службовим становищем.

У Києві Шевченківський райсуд ухвалив рішення про надання Службі безпеки України доступу до інформації про мобільні переговори керівника Національного агентства із запобігання корупції  Наталії Корчак та працівника Адміністрації президента Олексія Горащенкова. Про це йдеться в матеріалах суду.

 

Так, суд задовольнив низку клопотань СБУ й надав доступ до телефонних розмов Корчак, членів НАЗК та Горащенкова в період з 1 січня 2016 року по 10 листопада 2017 року.

 

Правоохоронці перевіряють інформації про зловживання працівниками НАЗК та інших осіб службовим становищем.

 

Слідство встановило, що глава і члени НАЗК, перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування й оперативного забезпечення Адміністрації Горащенков та працівнкии Головного управління з боротьби з корупцією й організованою злочинністю СБУ з метою отримання неправомірної вигоди вчинили низку дій в період з 2016 року і до цього часу.

 

Зокрема, як зазначається, вони організували прийняття членами НАЗК рішень про відсутність порушень за результатами проведення спеціальних та повних перевірок електронних декларацій або їх непроведення.

 

Нагадаємо, екс-очільниця Департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна повідомила, що роботу антикорупційного відомства курує представник Адміністрації президента Олексій Горащенков. Також Соломатіна звинуватила керівництво Агентства в фальсифікації результатів спеціальних і повних перевірок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.