НОВИНИ

Нацполіція та ООН домовилися про співпрацю у боротьбі з організованою злочинністю

На думку представника Організації об'єднаних націй саме географічне положення України свідчить про важливість спільної боротьби з транснаціональною злочинністю.

Національна поліція України та відділ Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) співпрацюватимуть у боротьбі з організованими злочинними угрупованнями, що діють у сфері наркозлочинності і торгівлі людьми.

 

Як повідомила прес-служба Нацполіції, про це домовилися у вівторок, 20 березня, на зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва і керівника відділу UNODC Тофіка Муршудлу. Зокрема, йшлося про регіональну і міжнародну співпрацю в протидії незаконному обігу наркотиків, зброї, торгівлі людьми та іншим тяжким злочинам, здійснюваними ОЗУ.

 

 

«Серед напрямів, за якими ми працюємо, - розвиток регіонального і міжнародного співробітництва. Сприяємо також створенню структур з обробки та аналізу оперативної інформації та навчаємо особовий склад у цій сфері», - сказав представник ООН.

 

Муршудлу також зазначив, що саме географічне положення України свідчить про важливість спільної боротьби з транснаціональною злочинністю.

 

Князєв, у свою чергу,  висловив вдячність міжнародним партнерам за підтримку і зазначив, що боротьба з організованою злочинністю в різних сферах - це питання, над якими українська правоохоронна система активно працює.

 

«Ви можете бачити в нас партнера за всіма напрямами транснаціональної та регіональної співпраці у боротьбі з організованою злочинністю. Головне - конструктив та результат у нашій спільній роботі», - заявив голова Нацполіції.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Організація Об'єднаних Націй відреагувала на проведення виборів президента РФ в окупованому Криму, нагадавши про резолюції Генасамблеї про підтримку територіальної цілісності України. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.