НОВИНИ

Чубаров прокоментував бойкот російських "виборів" в окупованому Криму

За словами голови Меджлісу, громадянська мужність та рішучість, яку проявили українці, відзначаються багатьма урядами.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров висловив подяку громадянам України, які проживають в окупованому Криму, за бойкотування незаконних виборів президента Росії, що відбулися 18 березня 2018 року.

 

«Захоплений сміливістю кожного з вас - сотень тисяч кримських татар, українців, людей інших національностей, які проживають в Криму. Своєю відкрито проголошеним бойкотом незаконних виборів, організованих російською окупаційною владою на території тимчасово окупованого Криму, ви продемонстрували всьому світу наявність власної гідності та вірності своїй державі – Україні», - написав Рефат Чубаров у Facebook.

 

 

Громадянська мужність та рішучість, яку проявили українці, за словами голови Меджлісу, відзначаються багатьма урядами, надихають політиків на дії, що мають відновити державний суверенітет України над Кримом.

 

«Меджліс кримськотатарського народу із вдячністю відзначає тотальну неучасть кримськотатарського народу в незаконних виборах 18 березня 2018 року, організованих в Криму російськими окупантами», - додав Чубаров.

 

Від імені Меджлісу Рефат Чубаров висловив вдячність сотням тисячам громадян України, які проживають в Криму і не дозволяють російським окупантам втягувати себе в здійснювані ними злочинні дії.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що на виборах у  Криму спостерігається низька явка та зафіксовано факти тиску на кримських татар.

 

Крім того, за даними Чубарова, низьку явку зафіксовано не тільки серед кримських татар, а й серед інших жителів Криму.

 

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 18 березня заявив, що міжнародні партнери України не визнають вибори президента Росії в окупованому Криму, а єдиний президент, якого обиратиме Крим, буде президент України. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.