НОВИНИ

Євросоюз і Британія домовилися про перехідний період після Brexit

Зазначається, що перехідний період триватиме з 29 березня 2019 року по 31 грудня 2020 року.

Європейський Союз та Велика Британія заявили про досягнення домовленості щодо перехідного періоду після Brexit, який триватиме 21 місяць і завершиться 31 грудня 2020 року. Про це йшлося під час зустрічі головного парламентаря із Brexit від Євросоюзу Мішель Барньє та міністра Британії з питань Brexit Девіда Девіса у Брюсселі.

 

Зазначається, що перехідний період триватиме з 29 березня 2019 року по 31 грудня 2020 року.

 

 

Читайте також: The Economist: Проблеми з кордоном

 

Зокрема, даний час призначений для пом'якшення наслідків Brexit для обох сторін.

 

 

У свою чергу, Британія не матиме права брати участь у процесі прийняття рішень в ЄС, однак зможе укладати торговельні угоди.

 

 

Нагадаємо, 7 березня глава Європейської ради Дональд Туск повідомив, що надіслав лідерам країн-членів Євросоюзу стратегію щодо відносин з Великою Британією після Brexit.

 

На початку лютого прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що протягом наступних трьох тижнів представить план про вихід країни з Європейського Союзу.

 

Як повідомлялось, 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу. Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом. 29 січня країни-члени ЄС погодили основні позиції на переговорах про перехідний період після виходу Великої Британії з ЄС.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.