НОВИНИ

Парубій розповів, коли ухвалять закон про Антикорупційний суд

За прогнозом спікера, крайній термін прийняття - початок травня.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що Рада зможе вийти на прийняття закону Антикорупційний суд або у тиждень перед Великоднем, або під час пленарного тижня, який відбудеться одразу після свят. Про це спікер заявив під час брифінгу у понеділок, 19 березня.

 

За словами Парубія, розгляд поправок до закону про антикорупційний суд було завершено тільки минулого четверга. Тому він думає, що комітет зможе невідкладно розглянути законопроект.

 

«Мій попередній прогноз, що крайній термін прийняття закону про Антикорупційний суд - до початку травня. Я сподіваюсь, що ми зможемо вийти на прийняття закону або безпосередньо перед Великоднем, якщо комітет прийме рішення, або відразу в тиждень після Великодня. І я думаю, той дедлайн, який був мною оголошений до травня, - це однозначно. Але я думаю, що є шанс це зробити або в 1 декаді квітня, або в 2 декаді квітня, коли буде 2 сесійний тиждень. Це значною мірою залежить від того, наскільки кропіткою буде робота комітету", - спрогнозував спікер.

 

Парубій також заявив, що законопроект №7440 має бути невідкладно внесений на розгляд Верховної Ради у 2 читанні і він запевнив, що жодних затягувань з розглядом цього законопроекту не буде.

 

Нагадаємо, у четвер, 1 березня, Верховна Рада України ухвалила за основу у першому читанні президентський законопроект №7440 про Вищий антикорупційний суд.

 

Відповідне рішення підтримали 282 народних депутатів.

 

Додамо, що 28 лютого, Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував прийняти закон про Антикорупційний суд за основу. 

 

Як повідомлялось, 27 лютого Верховна Рада включила до порядку денного сесії законопроект про Вищий антикорупційний суд.

 

Напередодні, 22 грудня 2017 року, у Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про Вищий антикорупційний суд", внесений президентом України Петром Порошенком.