НОВИНИ

Поліція затримала двох учасників акції протесту на Майдані

Водно час керівник столичних правоохоронців відзначив, що акція в центрі Києві відбулася без грубих порушень правопорядку.

Поліція затримала двох активних учасників акції протесту, що проходила в неділю, 18 березня, на Майдані Незалежності в центрі Києва. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

 

«За закликами спікерів та організаторів люди, які прийшли на акцію, вирішили розібрати конструкції із державною символікою. Конструкції, які символізували єдність України і Криму. Аби не провокувати ситуацію, поліцейські не втручалися, але зафіксували дії тих осіб, які це робили. Кожному з них буде надана правова оцінка», - зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

 

Водно час керівник столичних правоохоронців відзначив, що акція в центрі Києві відбулася без грубих порушень правопорядку, проте двох її учасників затримали.

 

«Незважаючи на поведінку окремих осіб, правоохоронці не допустили провокацій і сутичок. До управління поліції доставили двох активних учасників», - сказав він.

 

 Як повідомлялося, раніше в неділю у Києві на Майдані Незалежності прихильники політичної партії «Рух нових сил» демонтували металеві конструкції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.