НОВИНИ

У МЗС України заявили, що голосування в окупованому Криму ставить під сумнів легітимність виборів у РФ

За словами Беци, результати незаконного "волевиявлення" на півострові є нікчемними.

Результати незаконних «виборів» президента Росії в окупованому Криму є нікчемними, не будуть визнані ані Україною, ані міжн спільнотою. Про це заявила речниця МЗС Мар'яна Беца.

 

«18 березня - вибори без вибору. Результати незаконного голосування в окупованому Криму є нікчемними, не будуть визнані ані Україною, ані міжн спільнотою», - йдеться в повідомленні МЗС України у Facebook.


За словами Беци, незаконне голосування в окупованому Криму спотворить результати виборів в РФ в цілому і ставить під серйозний сумнів їхню легітимність.

 

Як повідомлялося, заступниця голови ВР Ірина Геращенко 18 березня заявила, що вважає правильним недопуск громадян Росії до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ.

 

16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні громадян Росії 18 березня не допускатимуть до дипломатичних установ РФ для голосування на президентських «виборах» РФ. 

 

За його словами,  відповідні дії пов'язані із проведенням РФ виборів в окупованому Криму.

 

Водночас він наголосив, що голосування в диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо Москва відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму. вибори президента РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.