НОВИНИ

США готуються до нових зіткнень з найманцями РФ у Сирії

За словами генерала, американці та їх союзники зміцнюють насипи, щоб підготуватися до потенційних майбутніх конфронтацій.

У Сирії військові США, які відбили наступ російських найманців незаконної приватної військової компанії "Вагнер", готується до нових зіткнень. Про це повідомив керівник операціями очолюваної США антиісламської державної коаліції бригадний генерал Джонатан Брага, передає NBC.

 

За його словами, американці та їх союзники зміцнюють насипи, щоб підготуватися до потенційних майбутніх конфронтацій.

 

"Ці артилерійські снаряди могли приземлитися і вбити американців, і тому ми продовжуємо готувати нашу оборону", – наголосив Брага.

 

Водночас він підтвердив, що 7 лютого під час атаки серед урядових сил перебували російські найманці. Генерал зазначив, що, дійсно, в нападі загинуло від 200 до 300 найманців, найнятих російської контрактної фірмою, як і повідомляли раніше ЗМІ.

 

"Ці цифри "близькі до наших оцінок", – заявив він.

 

Нагадаємо, 7 лютого міжнародна коаліція під керівництвом США в Сирії завдала авіаудару, унаслідок якого понад 300 російських найманців нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер" загинули або отримали поранення, а також загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.